SixtySix

Butikowy hotel

Hotel SixtySix to wyjątkowe połączenie tradycji z nowoczesnością, gdzie urok historycznego Traktu Królewskiego spotyka się ze swobodną elegancją i nieformalną atmosferą Nowego Światu.

Butikowy hotel zachwyci Cię klasycznym stylem odrestaurowanej kamienicy, przełamanym świeżym, wyjątkowym designem wzbogaconym artystycznymi grafikami i zdjęciami, specjalnie zaprojektowanymi uniformami dla personelu, oraz starannie dobranym zapachem i muzyką, która zmienia się w zależności od pory dnia, aby wprawić Cię w odpowiedni nastrój.

Hotel SixtySix i jego świetna lokalizacja w centrum Warszawy, to przestrzeń dla osób ceniących sztukę i kulturę, zdrowy styl życia, odkrywanie interesujących miejsc i poznawanie nowych ludzi. Wszystko na wyciągnięcie ręki.

Największą satysfakcję daje ciekawość, której nie da się do końca zaspokoić. Pozwól się zaskoczyć.

Restauracja Mood

Mood jest idealnym miejscem na spędzanie czasu w dobrym towarzystwie, luźnej atmosferze, przy starannie wyselekcjonowanych winach i doskonałym jedzeniu.

Z myślą o Tobie

SixtySix powstał z myślą o Twoim dobrym samopoczuciu. Podróżując biznesowo, czy turystycznie, doświadczysz ekskluzywnej usługi zapewnionej przez dedykowany personel.

Trasa dojazdu prowadzi do uliczki, w którą trzeba wjechać, żeby dojechać na parking hotelowy.

5 °C
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij