Przyjaźni środowisku

Zielony hotel

Wierzymy, że współcześni Goście mają świadomość, jak ważna jest dbałość o środowisko naturalne i przywiązują szczególną wagę do proekologicznych rozwiązań stosowanych przez hotele. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, wdrożyliśmy w hotelu SixtySix szereg rozwiązań, dzięki którym chcemy pokazać nasze zaangażowanie. 

Oszczędzamy wodę i energię

Oszczędzamy wodę i energię

Krany w łazienkach mają zamontowane perlatory, dzięki którym oszczędność wody wynosi nawet kilkadziesiąt procent. Zmywarka kuchenna z certyfikatem jakości ISO 9001 posiada funkcje obniżające zużycie wody, energii i detergentów. Natomiast minibary mają klasę energetyczną A+ i nie wydzielają freonu. Głównym źródłem oświetlenia są żarówki LED, konsumujące 75% mniej energii i emitujące 75% mniej ciepła.

Segregujemy odpady

Segregujemy odpady

Odpady i śmieci, w tym śmieci z pokoi podlegają segregacji.

Ograniczamy zużycie plastiku i papieru

Ograniczamy zużycie plastiku i papieru

Akcesoria łazienkowe są w szklanych pojemnikach zamiast papierowych opakowaniach. A worki na pranie wykonane zostały z bawełny, zamiast plastiku.

Pościel zmieniamy na życzenie

Pościel zmieniamy na życzenie

Goście sami decydują jak często ma być zmieniana pościel i ręczniki. Tym samym zmniejszamy użycie chemii, wody i energii.

Zapewniamy naturalne kosmetyki

Zapewniamy naturalne kosmetyki

Nasze kosmetyki Naturals tworzone są ze starannie dobranych wyciągów roślinnych i olejków z biologicznie kontrolowanych upraw, o pH neutralnym dla skóry,w buteleczkach z PET w 100% pochodzących z recyklingu i nadających się do ponownego recyklingu.

Używamy eco-chemię

Używamy eco-chemię

Do sprzątania używamy biodegradowalnych środków czystości marki Werner & Mertz Professional, posiadających certyfikaty m.in. Ecolabel i Cradle-to-Cradle.

Trasa dojazdu prowadzi do uliczki, w którą trzeba wjechać, żeby dojechać na parking hotelowy.

10 °C
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij