Sztuka w hotelu

PIOTR KRZYMOWSKI

Piotr (ur. w 1989 r.) jest absolwentem wydziału Sztuk Pięknych na prestiżowym Central Saint Martins College of Art and Design w Londynie, gdzie aktualnie mieszka i tworzy. Prace Krzymowskiego pokazywane były na licznych wystawach w państwowych instytucjach oraz prywatnych galeriach, takich jak l'etrangere gallery (Londyn), ICA (Londyn), Whitechapel Gallery (Londyn), Kasia Michalski Gallery (Warszawa), oraz podczas Biennale Sztuk Pięknych w Liverpoolu.

Edycja wydruków serii kolaży wyprodukowanych specjalnie do Hotelu SixtySix powstała ze znalezionych zdjęć pochodzących z polskich magazynów takich jak "Ty i Ja" oraz "Świat" z okresu lat 60-tych. Prezentują zarówno warszawskie, jak i zagraniczne sceny z miejsc typowych dla dużych miast, ówczesną modę, zwyczaje oraz mieszkańców metropolii. Dopełnieniem każdego z nich jest dodatkowy element, który na pierwszy rzut oka może wydawać się przypadkowy lub niepasujący, a jednocześnie wprowadzający nową fabułę do momentu utrwalonego na fotografii. Artysta komponując zabawne i nieoczywiste montaże na nowo odkrywa stare fotografie, a sam proces twórczy, jak również odbiór prac odzwierciedlają motto hotelu - "Cieszyć się niespodziewanym". 

LIGHT AT NIGHT

Kuba Jurkowski

 

kubajurkowski.com

Kuba w swojej fotografii próbuje oddać piękno otaczającego nas świata w zastanym świetle, niezależnie czy jest to górskie jezioro, zabytkowy pałac, miejski skyline, czy nowoczesna architektura. 
Seria zdjęć stworzonych dla Hotelu SixtySix przedstawia fragmenty Warszawy, pokazujące jej współczesne oblicze.

ZUO CORP+  

Bartek Michalec & Łukasz Laskowski

 

zuocorp.com

W ofercie ZUO Corp+ znajdziemy autorską, nowoczesną w formie odzież damską, męską oraz dodatki. Część produktów utrzymana jest w duchu UNISEX. Zainteresują się nią wszyscy szukający świadomego, autorskiego, polskiego designu na światowym poziomie.
Sama marka zasłynęła realizacją innowacyjnego POP-UP shopu, który został szeroko zauważony przez media międzynarodowe i doczekał się publikacji, w prestiżowych magazynach o architekturze i designie. Ostatnia pokazowa kolekcja ZUO CORP+ JUNGLE GARDENIA została wyróżniona statuetką Doskonałość Mody 2012 magazynu Twój Styl, w kategorii Projektant Roku.
Bartek Michalec jest twórcą uniformów dla pracowników recepcji Hotelu SixtySix. 

Trasa dojazdu prowadzi do uliczki, w którą trzeba wjechać, żeby dojechać na parking hotelowy.

15 °C
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij