Dobry sen

Zadbamy o Twój zasłużony wypoczynek

Najważniejszym elementem naszych pokoi są komfortowe łóżka, składające się z trzech elementów: podstawy będącej także materacem, materaca właściwego oraz dodatkowej nakładki wykonanej z pianki i lateksu. Oba materace posiadają 7 zróżnicowanych stref, z których każda charakteryzuje się inną twardością gwarantując właściwe podparcie dla kręgosłupa, zapewniając dobry i głęboki sen.

Po długim dniu w podróży, intensywnych spotkań lub aktywnego zwiedzania miasta odpoczniesz w przygotowanym do snu pokoju. Mimo centralnej lokalizacji nie usłyszysz zgiełku miasta. Całkowicie wyciemniające pokój zasłony oraz dyskretne oświetlenie LED wprawią Cię w odpowiedni nastrój. Otulisz się puszystą, lekką kołdrą, w przyjemnej w dotyku pościeli i podeprzesz głowę na wygodnej poduszce, o której miękkości i wypełnieniu sam zdecydujesz, wybierając ją z naszego menu poduszkowego. Poczujesz się tak błogo, że będziesz chciał przedłużyć u nas swój pobyt.

 

Praktyki dobrego snu

Ustaw swój zegar biologiczny

Ustaw swój zegar biologiczny

Najlepiej zawsze chodzić spać o tej samej porze. Nasz organizm przyzwyczaja się do regularnych pór aktywności i odpoczynku, potrafi sam niejako przygotować się do danego typu aktywności. Jeśli masz jakąś zaległą pracę do wykonania, lepiej jest pójść później spać, niż wstać wcześnie rano, gdyż najlepsza pora spania przypada między godziną 2:00 a 6:00. Staraj się przesypiać 6-8 godzin na dobę.

Przygotuj sypialnię

Przygotuj sypialnię

Idealne środowisko dla snu, to czysty, cichy i wyciemniony pokój. Światło pobudza mózg do pracy i hamuje produkcję melatoniny - hormonu odpowiedzialnego za regulację zegara biologicznego. Najlepsza temperatura pokoju to 20-22°C. Zdrowszy sen zapewnisz sobie wietrząc dobrze pokój przed pójściem spać.

Zrelaksuj się

Zrelaksuj się

Przed snem dobrze jest się zrelaksować się czytając książkę, medytując, rozciągając się, czy poddając aromaterapii. Gorąca kąpiel także może pomóc w zaśnięciu. Unikaj bezpośrednio przed snem ćwiczeń fizycznych, które pobudzają organizm zamiast go wyciszać. Podobnie na nasz umysł działa sztuczne światło wytwarzane przez telewizor, tablet, czy telefon.

Nawodnij organizm

Nawodnij organizm

Nie należy objadać się przed snem, ani kłaść się głodnym. Ostatni posiłek należy spożyć 2,5-3 godziny przed snem. Warto unikać kofeiny, czarnej herbaty, czekolady czy słodzonych napojów. Zaśnięciu sprzyjać będzie herbata ziołowa, szklanka ciepłego mleka, czy sok wiśniowy. Większa ilość alkoholu przed snem nie pomoże nam w efektywnym śnie. Zalecane jest wypicie szklanki wody.

Trasa dojazdu prowadzi do uliczki, w którą trzeba wjechać, żeby dojechać na parking hotelowy.

5 °C
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij