Warszawa

Zakochaj się w Warszawie

Hotel SixtySix znajduje się przy Nowym Świecie, jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Polsce, która łączy dwa serca jej stolicy: historyczne i współczesne. Warszawa to niezwykłe miasto, gdzie nowoczesność spotyka się z historią, ekskluzywne przestrzenie sąsiadują z nonszalancką bohemą, a całość pulsuje niespożytą energią. To przestrzeń inspirująca designerów i projektantów mody, pełna życia i niespożytej ciekawości. Miasto dynamiczne, zaskakujące, ciągle rozwijające się i zmienne – a każda z jego twarzy zasługuje na odkrycie.

Mapa atrakcji

Warszawa to nowoczesne miasto, pełne różnorodnych atrakcji. Tutaj każdy, niezależnie od celu wizyty znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoaznania się z naszą mapą atrakcji.

Prywatne wycieczki

Dzięki współpracy ze sprawdzonymi i rzetelnymi agentami turystycznymi organizujemy dla naszych Gości zwiedzanie Warszawy lub wybranych miejsc w Polsce z prywatnym przewodnikiem.

Trasa dojazdu prowadzi do uliczki, w którą trzeba wjechać, żeby dojechać na parking hotelowy.

5 °C
newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij